KONSER

Ravel La Minör Piyanolu Üçlü: 4. Final

Özcan Ulucan, Ozan Tunca ve Birsen Ulucan'dan oluşan Trio, Pera Palas'ta Ravel'in La Minör Piyanolu Üçlüsü'nü seslendiriyor.

HAKKINDA


16 Aralık 2017 tarihinde IDEA Müzik işbirliğiyle Pera Palace Jumeirah Oteli’nin nostaljik atmosferinde gerçekleşen konserde, Özcan Ulucan, Ozan Tunca ve Birsen Ulucan dinleyicilerle buluşuyor. Pera Palace Cumartesi konserleri kapsamında sahne alan üçlü, Haydn, Ravel ve Özkan Manav'ın eserlerini icra ediyor. Dünyaca ünlü Ulucan kardeşler ile Ozan Tunca, Aralık ayında Pera Palace sahnesini birbirinden güzel trio eserleri ile ısıtıyor.

Pera Palace Hotel Jumeirah’ın 120 yılı aşkın tarihi boyunca unutulmaz balolara, konserlere ev sahipliği yapan, doğal akustiği ile İstanbul’un en özel salonlarından biri olan Grand Pera Balo Salonu, bu özel konsere ev sahipliği yapıyor.

Devamı..

ESER HAKKINDA


Maurice Ravel

La Minör Piyanolu Üçlü

Ravel bu eseri, ambulans şoförü olarak orduya katılmadan kısa süre önce, 1914 yılında tamamlamıştır. Ravel’in en parlak eserlerinden biri olan parça, armonik bakımdan büyük zenginliğe sahip, gerçek bir sonattır.

Devamı..

PROGRAM


Joseph Haydn

Piyanolu Üçlü Do Majör

 

Özkan Manav

Laçin

 

Maurice Ravel

La Minör Piyanolu Üçlü

DETAYLAR


  • Yer: Pera Palace Jumeirah, İstanbul
  • Yayın Tarihi: 16 Aralık 2017 Cumartesi
  • Yapım: 2018
  • Süre: 5 dk 38 sn
Sanatçılar

İÇEREN OYNATMA LİSTELERİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

E-BÜLTEN

Bültenimize abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

Tüm Hakları Saklıdır 2018 ©